1. výročí fanpage na Facebooku aneb jak to vlastně je

Publikoval Tomáš Potěšil, 03.11.2010

V pátek to bude rok, kdy jsem založil fanpage na Facebooku, a tak jsem se rozhodl napsat článek, ve kterém bych chtěl těm méně zasvěceným třeba vyvrátit to, co si myslí, případně říci něco, co nevěděli.

Faktické informace:

  • Fanpage vznikla 5. listopadu 2009 (v kolik hodin se mě neptejte).
  • Založil jsem ji já, Tomáš Potěšil alias Poděs (ano, právě proto píšu už rok to otravné /Poděs/. Myslel jsem, že to každému dojde, bohužel ne.).
  • Wich do ní nikdy nepsal, není ani správce. Občas přispívá pod účtem Golden Touch.
  • Tento web vznikl paradoxně dříve než fanpage. Asi o měsíc.

Jak jsem již psal, tento web vznikl asi o měsíc dříve než fanpage. Původně jsem fanpage zakládal jako podporu pro tento web. Nikdy jsem nezamýšlel, že se tak rozroste, že díky ní poznám Toma osobně a že v ní bude za rok přes 100 000 lidí. Nikdy jsem neměl v plánu předbíhat „konkurenční“ stránky a vždycky jsem se snažil vyjít každému vstříc, pokud měl nějaký zájem o spolupráci. Odkazovat na všechno nemohu.

Věřte nebo ne, ale stojí za tím kus práce. Prakticky každý den se snažím přidávat novinky (někdy i několikrát denně), připravujeme s Wichem soutěže (s tím spojené chození na Poštu, protože výherce z Prahy se poštěstil jen jednou), pokud jsem někde na akci, občas natočím nějaké video, nafotím fotky, rozhovor, cokoliv.

Cením si každého e-mailu, ve kterém mi píšete, že jste rádi, že fanpage funguje. Stálo mě to dost úsilí, času a někdy i nervů, ale nehodlám s tím přestat. Holt se vždycky najde někdo, kdo akorát závidí a snaží se snahu druhého překazit. I tady takových pár bylo.

Tímto bych chtěl také poděkovat těm, kteří sledují, komentují, přispívají, kupují, chodí na koncerty, či jen nečinně přihlížejí. Těm, kteří okolo sebe plácají rukama a nadávají, i pro ty to dělám. Díky Wichovi za jeho pomoc, ochotu a ceny do soutěží. Snad jsem ještě neviděl člověka, který toho pro své fanoušky tolik dělá! Cením tě!

Odkaz na fanpage: http://www.facebook.com/djwich.goldentouch.

Přeji vám hezký zbytek večera (nebo dne, co já vím) a ať se vám v životě daří. Mějte se. /Poděs/

Rubriky příspěvku: Novinky

Zanech komentář